Czym są śpiworki z nogawkami?

Śpiworki z nogawkami zostały stworzone z myślą o zapewnieniu naszym dzieciom komfortowego snu. Zapobiegają one odkryciu oraz wyziębieniu dziecka podczas nocnego wiercenia się. Od dziś wszystkie stópki będą ciepłe całą noc!

Wspaniała alternatywa dla kołderki lub kocyka

Komfortowy sen każdej nocy

Umożliwiają swobodne poruszanie się

Najwyższej klasy materiały

Śpiworek do spania z nogawkami jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnej kołderki albo kocyka, w szczególności, jeżeli twoje dziecko w czasie snu często się rozkopuje, a ty boisz się, że będzie mu za zimno

Jakie są nasze Śpiworki z nogawkami?

Śpiworki z nogawkami posiadają kształt, który umożliwia małemu dziecku swobodne poruszanie, a jednocześnie nie zsuwają się oraz skutecznie chronią malucha przed chłodem.

Tego rodzaju śpiworki są przeznaczone dla maluchów, które potrafią już samodzielnie chodzić. Dziecko ubrane w taki śpiworek może samo wstać z łóżka i pójść do rodziców. Nie będzie się potykało o materiał, jego stópki są wyjęte ze śpiworka i dziecko może się swobodnie przemieszczać po mieszkaniu.”

Śpiworki dostępne są w dwóch rozmiarach: odpowiednich dla dzieci w wieku 18 – 36 miesięcy oraz od 3 do 5 lat.

Jak skonstruowany jest Śpiworek z nogawkami?

Śpiworek do spania z nogawkami to połączenie klasycznego śpiworka do spania z nogawkami umożliwiającymi wstawanie. Nie krępuje ruchów podczas snu, stópki dziecka ukryte zostają w specjalnych skarpetkach, które w razie potrzeby stopy można w łatwy sposób wywinąć zmieniając je w zwykłe nogawki ze ściągaczem.

Śpiworek z nogawkami do spania uszyty jest z wysokogatunkowej bawełny. Materiał posiada certyfikat OEKO TEX Standard 100, klasy I. Śpiworek z nogawkami do spania w środku posiada ciepłe certyfikowane wypełnienie  marki Climashield®, które dzięki technologii Aqua Ban® pozwala skórze oddychać. Stopień izolacji termicznej śpiworka to 2,5 TOG.