Śpiworki Sleepover

Twoje dziecko nie lubi zasypiać w nowym miejscu albo rozkopuje się w nocy? Szukasz czegoś co pozwoli mu poczuć się bezpiecznie jak w domu? A może jest już samodzielne i lubi nocować u kolegi lub koleżanki?

Ze Śpiworkiem Sleepover każdy nocleg poza domem to wspaniała przygoda

Idealny towarzysz podrózy

Wsparcie w żłobku i w przedszkolu

Łatwy w przechowywaniu

Śpiworek do spania jest praktycznym produktem, po który często sięgają rodzice przedszkolaków. Z powodzeniem zastępuje zestaw – kołderka, poduszeczka i prześcieradło. Ma jednak dużo więcej zastosowań!”

Jakie są nasze Śpiworki Sleepover?

Śpiworek SLEEPOVER marki KIDSPACE to przede wszystkim oryginalny design i dbałość o szczegóły.
Śpiworki przypominają wielkie zwierzątka-maskotki, a puszysta tkanina Minky sprawia, że nie można się oprzeć pokusie, aby się przytulić. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach oraz trzech rozmiarach, dopasowanych do wieku dziecka.

To produkt stworzony do spania oraz świetnej zabawy!

Jak skonstruowany jest Śpiworek Sleepover?

Śpiworki uszyte są z puszystej tkaniny Minky, która sprawia że musisz się do niego przytulić. Tkanina Minky jest znana z przytulanek i dziecięcych kocyków. Dzięki niej śpiworek jest taki miękki i przyjemny w użytkowaniu.

Wewnętrzna strona śpiworka to wysokogatunkowa bawełna. Satynowy splot sprawia, że bawełna jest niezwykle gładka i delikatna w kontakcie ze skórą Twojego dziecka. Wypełnienie śpiworka to antyalergiczna, silikonowa włóknina, która jest przewiewna i nie chłonie wilgoci.

Śpiworek do spania zapinany jest na suwak. Taśma suwakowa rozpina prawy bok oraz dół śpiworka, co sprawia, że śpiworek może być rozłożony na płasko. Śpiworka można również nie zapinać podczas użytkowania i stosować po prostu jako kołderkę. Poduszkę śpiworka zdobi ozdobny haft i urocze uszka wybranego zwierzaka