Śpiworki dla niemowlaka

Śpiworek dla niemowlaka Kidspace to niezwykle wygodna alternatywa dla klasycznej kołderki. Zapewniają komfort snu, odpowiednią oddychalność oraz zapobiegają odkryciu i wychłodzeniu. Używanie śpiworka niemowlęcego, zamiast tradycyjnej pościeli, znajduje się w zaleceniach przeciwdziałania SIDS (Sudden Infant Death Syndrome).

Zapewnij swojemu dziecku komfort snu przez całą noc

Najwyższej jakości materiały

Koniec z odkrywaniem kołderki

Oddychalność i brak ryzyka przegrzania

Śpiworek do spania to obowiązkowy element w każdej wyprawce niemowlęcej. Śpiworek dla noworodka pozwala dokładnie okryć dziecko podczas snu, bez ryzyka narzucenia sobie przez dziecko kołderki na głowę.

Jakie są nasze śpiworki dla niemowlaka?

Śpiworek dla noworodka zapinany jest na ramionach na podwójne napki. Dzięki temu rozwiązaniu śpiworek rośnie razem z dzieckiem. Śpiworek można łatwo zdjąć i założyć nawet podczas snu dziecka. Śpiworek dla noworodka zapina się na dwukierunkowy suwak. Po rozpięciu śpiworka od dołu, możesz zmienić pieluszkę dziecku, bez zdejmowania całego śpiworka!

Nasze śpiworki dostępne są w dwóch rozmiarach:

Dla dzieci w wieku od 0 – 6 miesiąca życia

Dla dzieci w wieku od 4 do 18 miesiąca życia

Po 18 miesiącu życia, lub w momencie gdy dziecko zaczyna chodzić, polecamy na przejście na śpiworki z nogawkami.

Spraw swojemu dziecku śpiworek Kidspace, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnej kołderki!

Z czego uszyte są śpiworki dla niemowlaków Kidspace?

Śpiworek dla noworodka uszyty jest z wysokogatunkowej bawełny. Materiał posiada certyfikat OEKO TEXT Standard 100 Klasy I. Certyfikat jest gwarancją, że podczas tworzenia zadruku na materiale nie były stosowane żadne szkodliwe substancje. Śpiworek może być bezpiecznie używany przez najmłodsze dzieci.

Śpiworek do spania w środku posiada ciepłe certyfikowane wypełnienie  marki Climashield®, które dzięki technologii Aqua Ban® pozwala skórze oddychać. Stopień izolacji termicznej śpiworka to 2,5 TOG.