Rożki niemowlęce

Rożek dziecięcy to najlepszy sposób na bezpieczne otulenie dziecka. W ofercie Kidspace znajdują się wiązane rożki bawełniane w oryginalne wzory

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczne otulenie

Bawełna najwyższej jakości

Otulenie dostosowane do rozmiaru dziecka

Bezpieczny chwyt

Rożki niemowlęce Kidspace zostały stworzone z myślą o zapewnieniu maleństwu bezpieczeństwa. Wiązanie za pomocą kokardy pomaga dostosować otulenie do rozmiaru dziecka, co sprzyja uspokojeniu dziecka. Miękkie plecki rożka pomagają na zastosowanie pewnego i bezpiecznego chwytu przez rodzica

Jakie są nasze rożki Kidspace?

Rożek dziecięcy Kidspace wiązany jest za pomocą szerokiej kokardy. To rozwiązanie pozwala na dostosowanie otulenia do rozmiaru dziecka.

Rozłożony na płasko rożek dla dziecka KIDSPACE może służyć jako mata do położenia dziecka lub mata do przewijania.

Nasze rożki nie posiadają usztywnianych plecków. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, które sprawia, że rodzic pewnie trzyma dziecko i nie ryzykuje jego wysunięciem z rożka.

Z czego uszyty jest rożek niemowlęcy Kidspace?

Rożek dla dziecka marki KIDSPACE uszyty jest z wysokogatunkowej bawełny o gładkim, satynowym splocie. W środku zastosowano antyalergiczne wypełnienie silikonowe.

Rożek posiada certyfikat OEKO TEX Standard 100 Klasy I na stosowany zadruk. Oznacza to, że może być bezpiecznie używany przez najmłodsze dzieci.