Poduszki zwierzaki

Nasze poduszki dekoracyjne to jednocześnie urocze przytulanki. Z jednej strony mają uśmiechniętą, wyhaftowana buzię zwierzaka, z drugiej strony gładką bawełnę, na której można wygodnie spać. Poduszki świetnie sprawdzą się również w wyprawce do przedszkola lub żłobka!

Podręczna poduszka i ukochana przytulanka w jednym

Ukochana przytulanka

Wyjątkowa ozdoba dziecięcego pokoju

Praktyczny prezent do przedszkola i żłobka

Nasze poduszki ze zwierzakami są elementem kolekcji sleepover. Możesz z łatwością dobrać śpiworek lub opaskę do spania z tym samym motywem!

Jakie są nasze Poduszki Sleepover?

Nasze poduszki sleepover zostały stworzone aby były nieodłącznymi towarzyszami naszych pociech. Z doświadczenia wiemy, że większość dzieci zabiera swoje poduszki do przedszkola lub na wycieczkę. Jednocześnie stanowią one wspaniałą ozdobę, dziecięcego pokoju. Przyjemny zwierzęcy motyw będzie idealny aby nieco ocieplić pokój dziecięcy.

Poduszki Sleepover sprawdzą się doskonale zarówno dla dzieci wieku od 1 roku życia jak i dla starszaków

Gwarantujemy idealną miękkość naszych poduszek Sleepover!

Z czego uszyta są poduszki Sleepover?

Poduszki Sleepover uszyte są z miękkiego materiału Minky, który sprawia że chcesz się do niej przytulić. Może więc pełnić też rolę przytulanki dla najmłodszych. Z drugiej strony poduszki użyta została biała bawełna o satynowym splocie. Znakomicie nadaje się do spania. Wewnątrz poduszki zaszyte zostało na stałe antyalergiczne, silikonowe wypełnienie. Można ją w całości prać w pralce, więc nie ma problemu z utrzymaniem jej w czystości!