Poduszki do karmienia

Poduszka do karmienia to jeden z najczęściej wybieranych akcesoriów. Jest niezastąpiona w pierwszych miesiącach życia maluszka. Ułatwia świeżo upieczonej mamie karmieni maluszka w prawidłowej pozycji, odciążając plecy i ramiona.

Zapewnij sobie komfort podczas karmienia maleństwa

Niezwykle wygodna i praktyczna

Posiada kieszonki na niezbędne akcesoria

Piękny, ponadczasowy design

Poduszka do karmienia Kidspace to akcesorium dla wszystkich, którzy w codziennych przedmiotach poszukują również pięknego designu

Jaka jest nasza poduszka do karmienia?

Poduszka do karmienia ma dwie kieszonki, do których możesz włożyć drobne akcesoria przydatne podczas lub po karmieniu – wkładkę laktacyjną, smoczek czy grzechotkę. Jest również niezwykle prosta w utrzymaniu w czystości. Po prostu wrzuć ją w całości do pralki. Nie ma konieczności rozbierania jej, a później trudzenia się w założeniu pokrowca. Poduszka rogal do karmienia sprzedawana jest w przezroczystej torbie z rączką, w której możesz ją zabrać ze sobą w podróż.

Wybieraj z pośród 4 pięknych, klasycznych kolorów!

Z czego wykonana jest poduszka do karmienia?

Nasze poduszki wykonane są z pięknej tkaniny typu Minky, której faktura i kolor znakomicie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. W końcu z poduszki będziesz korzystać niemal wszędzie! Powinna zatem pasować do Twojego salonu, a nie tylko dziecięcego pokoju.