Plecako-worki

Plecako – worek Kidspace to dopasowany do rozmiarów dziecka wygodny plecak, do którego spakujesz wszystko, co jest potrzebne Twojemu maluchowi na wycieczkę lub do przedszkola. A do tego wygląda fantastycznie!

Stylowy sposób na zabranie wszystkich dziecięcych akcesoriów

Najlepszy wybór do żłobka i przedszkola

Dopasowany do rozmiarów dziecka

Idealny jako worek, wygodny jako plecak

Plecako-worek Kidspace jest bardzo praktycznym gadżetem. Z pewnością sprawdzi się jako prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym

Jakie są nasze Plecako-worki?

Plecako-worki Kidspace zostały stworzone z myślą o pierwszych wyprawach naszych pociech. Pozwalają na zabranie ze sobą najbardziej potrzebnych akcesoriów a przy tym ich rozmiar czyni je poręcznymi i wygodnymi. Dzieci kochają nasze plecaki za wspaniałe wzory uśmiechniętych zwierzaków i chętnie zabierają ze sobą nasze plecako-worki.

Używaj ich jako worek lub w razie potrzeby jako plecak. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie!

Jak skonstruowany jest Plecako-worek?

Miły w dotyku plecako-worek uszyty jest z miękkiej tkaniny minky. Dzięki ściągaczowi ze sznurkiem dziecko może nosić go również na plecach. W środku wszyta jest podszewka ze śliskiego materiału, która pomoże utrzymać woreczek w czystości. W środku znajdziesz także etykietę – idealną do wpisania imienia dziecka i Twojego numeru telefonu. Dzięki temu rozwiązaniu zguba będzie miała szansę na szybki powrót do małego właściciela.