Opaski do spania

Opaska do spania Kidspace to idealne uzupełnienie do śpiworka oraz poduszki sleepover. To nie tylko piękny ale również bardzo praktyczny gadżet! Przyda się w podróży, przedszkolu lub żłobku a także do codziennego użytku!

Usypianie nigdy nie było tak przyjemne

Ułatwia zasypianie przy zapalonym świetle

Doskonała towarzyszka śpiworka

Niezastąpiona w podróży

Z opaską Kidspace usypianie dziecka to czysta przyjemność! Każde dziecko, które choć raz spróbuje zasnąć w Opasce do spania Kidspace nie będzie mogło się doczekać kolejnej drzemki!

Jakie są nasze Opaski do spania?

Śliczna, a zarazem miękka Opaska do spania z motywem uśmiechniętego zwierzątka utuli Twoją pociechę do snu w mgnieniu oka! Jest to znakomity prezent na każdą okazję, ponieważ charakteryzuje się wysoką jakością, a także funkcjonalnością. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i ułatwia zasypianie – nawet wtedy, gdy dookoła jest jasno. Gadżet ten sprawdzi się podczas piżamowej imprezy, wycieczek szkolnych, a także nocowania poza domem (w przedszkolu, czy u koleżanki).

Gwarantujemy, że ten skromny gadżet stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojego dziecka.

Z czego uszyta jest Opaska do spania Sleepover?

Opaska do spania wykonana jest z miękkiej tkaniny, która jest bezpieczna dla małych dzieci. Od strony twarzy znajduje się delikatna bawełna o satynowym splocie, która nie powoduje podrażnień na wrażliwej skórze twarzy malucha. Wszystkie materiały, z których uszyta jest opaska, charakteryzują się wysoką jakością, a ponadto zapewniają komfort użytkowania zarówno dzieciom, jak i dorosłym.