WARTOŚCI MARKI

W Kidspace tworzymy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. Chcemy dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać je w nauce i towarzyszyć w zabawie. Wszystko po to, by czuły, że mogą… WSZYSTKO! Jesteśmy pewni, że to od nich właśnie zależy ich własne szczęście i spełnienie. Od ich wiary w siebie, ich wrażliwości, ich poczucia wartości, ich odwagi i fantazji. Wspieramy je w ich wyborach – dodając im odwagi i pokazując, jak daleko może zaprowadzić wiara we własne możliwości. Wzory oraz produkty KIDSPACE tworzymy przede wszystkim z myślą o dzieciach, ich potrzebach i upodobaniach. To właśnie dlatego dzieci nas uwielbiają.

MISJA MARKI

Od zawsze największą wagę przywiązywaliśmy do jakości naszych produktów. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem nie tylko z uwagi na satysfakcję naszych Klientów, która jest dla nas bardzo ważna, ale także z chęci tworzenia produktów które mogą przetrwać lata. Jesteśmy przeciwnikami tanich, niemalże jednorazowych produktów. Dlatego każda sztuka która opuszcza nasz zakład została starannie wykonana, przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz po akceptacji zespołu kontroli jakości. Wszystko po to aby raz zakupiony produkt, mógł dorastać wraz z naszymi dziećmi. Nasza misja nie kończy się w momencie, gdy nasze produkty opuszczają nasz zakład. Odkupujemy, naprawiamy oraz odsprzedajemy używane produkty marki KIDSPACE. Wspólnie z naszymi Klientami, dajemy im drugie życie, wszystko po to aby jak najlepiej wykorzystać nasze zasoby.

WIZJA MARKI (I PRZYSZŁOŚCI)

W czasach globalizacji, pośpiechu i masowej produkcji, wierzymy w jakość, lokalną produkcję i indywidualne podejście do Klienta. Wszystkie produkty marki KIDSPACE są przez nas zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce, 95% w naszym własnym zakładzie na Mazowszu. Nasz zakład zasilany jest przez instalacje fotowoltaiczne oraz ocieplany przy użyciu pomp ciepła. Wszyscy nasi pracownicy są legalnie zatrudnieni oraz ubezpieczeni. Wszystko po to, aby w Twoje ręce trafił produkt autentyczny, wyprodukowany z odpowiedzialnością, z myślą zarówno o lokalnej społeczności jaki o naszym wpływie na środowisko naturalne.

Wspieramy lokalne inicjatywy społeczne oraz ekologiczne, robimy wszystko aby nasz ślad węglowy był ujemny. Chcemy dać naszym dzieciom szansę żyć w lepszym świecie. Nasi Klienci doceniają nasze wysiłki ponieważ tacy właśnie są – świadomi, odpowiedzialni i zaangażowani. W naszej wizji przyszłości, wszyscy tacy jesteśmy.

CERTYFIKATY MATERIAŁÓW ORAZ PRODUKCJI

Nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa w użytkowaniu oraz ochronie zdrowia.
Proces produkcji spełnia najwyższe standardy jakościowe zawarte w ISO 9001:2015.
Nasze tkaniny posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo m.in.

Farby używane do zadruku bawełnianych i bambusowych tkanin są bezpieczne dla zdrowia naszych najmłodszych klientów.