Czym jest Moments Box?

Każda pamiątka to nostalgiczne wspomnienie wczesnego dzieciństwa malucha. Memory Box to magiczne pudełko, które w elegancki sposób pozwoli Ci przechować wszystkie skarby z tego okresu, a tym samym pomoże powrócić do tych chwil przy każdej możliwej okazji.

Idealny pomysł na prezent

Z okazji narodzin dziecka

Na baby shower

Na pierwsze urodziny malucha​

Moments Box nie jest zwykłym pudełkiem. To miejsce wypełnione wspomnieniami, pięknymi emocjami oraz wielkimi nadziejami. Prawdziwa skarbnica momentów, które nie wrócą, ale w pamięci pozostaną wiecznie żywe.

Moments Box i jego tajemnice

Moments Box to przede wszystkim pudełko, w którym zatrzymasz najpiękniejsze wspomnienia.
Jest ono bardzo eleganckie, a jednocześnie urocze i funkcjonalne.
Każdy Moments Box został wykonany z tektury litej o wysokiej gramaturze z hot stampingiem. Zamykany na magnes szczelnie strzeże skarbów związanych z narodzinami dziecka.
Każdy Memory Box skrywa w sobie piękną historię, która rozpoczyna się już w pierwszym etapie życia malucha, a dokładniej – w brzuchu mamy.
Sekretem tego pudełka jest przede wszystkim fakt, że to Ty decydujesz, jaka to będzie opowieść. Wyobraźnia rodzica bywa nieograniczona!
Memory Box jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.
W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możesz wybrać model szary lub beżowy.
Każdy piękny.
Każdy wyjątkowy.

Dokładnie taki, jak historia Waszej rodziny.

Co skrywa Moments Box?

Na każdy Moments Box składają się:

Metryczka

Pozwoli Ci pamiętać o najważniejszych szczegółach związanych z narodzinami dziecka i jego rozwojem.

Trzy koperty na zdjęcia

To w nich przechowasz zdjęcie z USG, pierwszego dnia na świecie, a także pierwszych urodzin malucha.

Papeteria

Możesz jej użyć do napisania pięknego listu. To w nim opiszesz emocje, które Ci obecnie towarzyszą, by za kilka lat móc je przeżyć na nowo – z dorosłym członkiem rodziny.

Karty do zdjęć
za których sprawą doskonale uwiecznisz zmiany, jakie będą zachodzić w rozwoju malucha z miesiąca na miesiąc. W przyszłości ze wzruszeniem wrócisz do tych chwil.
Dwa ozdobne pudełeczka oraz dwie mini buteleczki wraz z naklejkami
To w nich przechowasz najdrobniejsze skarby z początków rodzicielskiej przygody. Pierwszy mleczak? Pukiel włosów po pierwszym strzyżeniu? A może opaska ze szpitala? To od Ciebie zależy, co się w nich znajdzie!

Trzy lniane woreczki 

W których schowasz ulubioną grzechotkę, smoczek, a nawet pierwsze ubranko ze szpitala malucha. Woreczki przechowają dosłownie wszystko, co tylko będzie w Tobie budzić najmilsze wspomnienia.