Kosze na zabawki

Kosze na zabawki to obowiązkowy element wyposażenia pokoju dziecięcego – z tym zdaniem może zgodzić się chyba każdy rodzic. Kosze marki Kidspace nie tylko pomagają zapanować nad przestrzenią malucha, ale są również piękną ozdobą pokoju. Dzieci je uwielbiają!

Najlepszy towarzysz posprzątanego pokoju

Dostępny w dwóch rozmiarach

Pięknie się prezentuje

Zachowuje swój kształt

Kosze na zabawki Kidspace najbardziej doceniane są przez rodziców, ponieważ zdecydowanie ułatwiają codzienne porządki. Nie oznacza to, że kosz na zabawki nie będzie świetnym prezentem dla dziecka. Nasze kosze są tak ładne, że dzieci je uwielbiają!

Co musisz wiedzieć o naszych koszach?

Nasze kosze uszyte są ze sztywnej, grubej pianki, dzięki której zachowują swój kształt, nawet wypełnione po brzegi zabawkami. Materiałowy kosz na zabawki wykonany jest z miękkiej w dotyku tkaniny Minky. Dzięki uroczemu wizerunkowi zwierzaczka, zamieni nudne sprzątanie w świetną zabawę i zachęci Twoje dziecko do samodzielnego sprzątania. Kosz na zabawki w środku wykonany jest ze śliskiej podszewki, ułatwiającą utrzymanie wnętrze w czystości. W przypadku zabrudzenia wystarczy przetrzeć wnętrze wilgotną chusteczką.

Jak duże są kosze Kidspace?

Kosze na zabawki Kidspace występują w dwóch rozmiarach:

Mini
Wysokość: 31 cm, Średnica: 27 cm

Kosze na zabawki mini zostały pomyślane z myślą o przechowywaniu mniejszych zabawek. Są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających mniejszego, mobilnego kosza, który można z łatwością przenosić pomiędzy pokojami – na przykład z pokoju dziecięcego do salonu.

XL
Wysokość: 50 cm, Średnica: 40 cm

Kosze na zabawki w rozmiarze XL to doskonałe rozwiązanie na przechowywanie większych zabawek w pokoju dziecka. Idealnie sprawdza się postawiony obok maty do zabawy. W razie potrzeby, można go łatwo przenieść przy użyciu poręcznych uszu wszytych wewnątrz kosza.