Czym jest kocyk ponczo?

Jeśli szukasz idealnie miękkiego kocyka, który umili Ci długie jesienno-zimowe wieczory to doskonale trafiłaś! Kocyk ponczo został stworzony właśnie w tym celu! To idealny gadżet dla każdego zmarźlucha.

Kocyk ponczo ma uniwersalny rozmiar, który będzie pasował zarówno na dziecko, jak i poszukującego szczęśliwego miejsca do odpoczynku – dorosłego!

Doskonały gadżet na leniwe wieczory i weekendy

Uwielbiany przez dzieci i dorosłych

Wyjątkowo miękki i ciepły

Kocyk idealnie sprawdzi się podczas czytania książek, czy oglądania filmów na kanapie. Dzięki temu, że można zapiąć go z przodu na guziki, nie trzeba go zdejmować podczas wstawania i przemieszczania się po domu!

Jakie są nasze Kocyki ponczo?

Kocyk ponczo to idealny strój na jesienne i zimowe wieczory. Uszyty jest z miękkiej i ciepłej tkaniny Minky, znanej z dziecięcych przytulanek. Dzięki guzikom można nosić jak ponczo, podczas przemieszczania się po domu. Na kapturze znajduje się haft, który dodaje uroku temu domowemu strojowi.

To produkt stworzony do leniwego spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie!

Z czego uszyte są kocyki ponczo?

Nasze koce z kapturem i uszami uszyte są z miękkiej tkaniny Minky. Guziki powodują, że można nosić je jak ponczo. Dwa rogi koca zakończone są mięciutkimi rękawiczkami, które ogrzeją dłonie podczas leżenia na kanapie!

Dodatkowo, każdy kocyk posiada na kapturze oryginalny haft który nadaje mu jeszcze więcej uroku! Wybierzcie swoje ulubione wzory i rozpocznijcie błogie leniuchowanie!”