Edycje świąteczne Kidspace

Dla każdej rodziny święta to okazja do spotkania oraz zacieśniania więzi. W Kidspace to rozumiemy, dlatego każdego roku tworzymy dla Was specjalne świąteczne edycje naszych produktów. Wszystko po to aby każde święta były niepowtarzalne.

Stwórzmy w te święta wyjątkową atmosferę

Ponadczasowe dekoracje

Wyjątkowa, świąteczna atmosfera w Twoim domu

Bezcenne świąteczne wspomnienia

Świąteczne dekoracje w naszych domach ulegają zmianą. Coraz częściej sięgamy po więcej niż tylko choinkę oraz lampki świąteczne. Z naszymi świątecznymi gadżetami odmienisz swój dom nadając mu świątecznego charakteru.

Jakie produkty znajdują się w kolekcji świątecznej Kidspace?

W Kidspace dużą wagę przywiązujemy do wspólnych, rodzinnych świąt. Dlatego staramy się aby każdego roku wypuścić dla Was nowe limitowane świąteczne kolekcje. Do tej pory w naszym portfolio znalazły się: świąteczna edycja kolekcji Sleepover ze świątecznym reniferem, skarpety świąteczne, świąteczne poduszki laski, świąteczne poduszki Pan i Pani piernik, zestaw małego kucharza.

Nie zapominamy również o Świętach Wielkanocnych! W naszej kolekcji możecie również znaleźć przepiękne koszyki wielkanocne. Idealne do poszukiwania prezentów od zajączka, na święconkę lub jako ozdoba stołu

Sprawdź naszą kolekcję świąteczną!

Kiedy kolekcje świąteczne trafiają do sprzedaży?

Nasze kolekcje świąteczne są kolekcjami limitowanymi więc niektóre produkty mogą być dostępne jedynie przed sezonem świątecznym. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej dostępności produktów w naszym sklepie. Ponieważ nasze kolekcje świąteczne, tak jak pozostałe nasze produkty są szyte w naszym zakładzie w Polsce, zamówienia hurtowe możemy realizować przez cały rok

Zapraszamy do kontaktu!